Gadżety Reklamowe

Smycze

Na życzenie klienta wykonujemy smycze reklamowe. To świetna opcja na promowanie swojej firmy. Pomożemy Ci zaprojektować Twoją smycz, możemy również wykonać je na podstawie Twojego projektu. Smycz jest nie tylko świetną opcją na reklamę, ale i fajnym gadżetem na co dzień.

Długopisy

Wykonujemy obrandowanie długopisów. Na życzenie klienta wykonujemy je na podstawie jego projektu np. z logotypem. Możemy również pomóc tu stworzyć fajny projekt długopisu. Długopisy z unikalną grafiką, to świetna opcja dla firm jak i dobry pomysł na oryginalny prezent.

Pendrive

Jednym z najczęściej używanych rzeczy w firmach są pendrive’y. Pomożemy Ci zaprojektować pendrive, który będzie dopasowany do obrazu wizualnego Twojej firmy. Jest to świetny pomysł na prezent dla swoich pracowników lub kontrahentów. Na życzenie klienta wykonamy również jego projekt.

Trofea

Zajmujemy się wykonywaniem trofeów. Wykonujemy trofea na podstawie projektu klienta lub pomagamy mu je zaprojektować. Trofea to doskonała forma nagrody. Jest efektywna i można na niej zmieścić większą ilość tekstu. Odezwij się do nas, a pomożemy Ci wybrać odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie.

Kubki

Kubki to jeden z najczęściej używanych gadżetów. Tworzenie swoich kubków idealnie sprawdza się w pracy, jaki jest świetnym spersonalizowanym pomysłem na prezent. Jeśli nie masz swojego projektu, to chętnie pomożemy Ci go stworzyć. Zrobimy unikalny projekt, który zrobi wrażenie na Twoich pracownikach lub znajomych!

Identyfikatory

Na życzenie klienta wykonujemy identyfikatory. Identyfikatory to bardzo powszechne elementy, które występują w każdej przestrzeni naszego życia. W pracy, w restauracji, w sklepie, czy też na różnych targach. Wykonamy identyfikatory dla Ciebie i Twoich pracowników według Twojego lub naszego projektu.