Reklama Zewnętrzna

Kasetony

Kasetony to forma reklamy zewnętrznej, która jest trwała i niezawodna. Zajmujemy się wykonywaniem kasetonów według projektu klienta, ale i też możemy go dla niego zaprojektować. Klient ma do wyboru: kaseton jedno lub dwustronny. Na życzenie klienta wykonujemy kaseton w wybranym przez niego rozmiarze.

Szyldy

Jeśli chcesz by Twoja firma była widoczna- koniecznie zainwestuj w szyld! Chętnie go dla Ciebie wykonamy. Jeśli chcesz, będziemy posiłkować się Twoim projektem, a jeśli go nie masz, to pomożemy Ci go stworzyć! Dobrze wykonany szyld będzie służył Ci bardzo długo.

Tablice

Tablica reklamowa, to jedna z najlepszych form reklamy zewnętrznej. Dzięki swojej formie, może być usytuowana w miejscach, gdzie codziennie mija ją mnóstwo ludzi. Jeśli chcesz abyśmy wykonali reklamę na podstawie Twojego projektu, to chętnie to zrobimy! Natomiast jeśli go nie posiadasz, to pomożemy Ci go zaprojektować.

Oklejanie samochodów

Spraw, aby Twoja firma była widoczna! Jeśli tego sobie życzysz, wykonamy dla Ciebie projekt graficzny okleiny na samochód. Wykonujemy również okleiny na podstawie projektu pochodzącego od klienta. Możliwe jest zamówienie okleiny pokrywającej samochód całościowo lub tylko częściowo.

Litery 3D

Litery 3D to jedna z najpopularniejszych form reklamy zewnętrznej. Dzięki swojej oryginalnej formie od razu rzucają się w oczy, dzięki czemu przykuwają uwagę klienta na danej firmie. Nie dość, że taka reklama jest efektowna, to do tego trwała! Przyjdź a pomożemy Ci dobrać odpowiedni projekt do Twojej marki. Możemy bazować również na Twoim projekcie

Piktogramy

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem piktogramów. Wykonujemy piktogramy klasyczne typu znaków bezpieczeństwa i bhp. Możemy bazować na projekcie klienta. Pomożemy Ci odnaleźć dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.