Wydruki

Plakaty

Zajmujemy się wydrukiem plakatów. Zajmiemy się zleceniem bez względu na to, czy projekt pochodzi od Ciebie, czy sami go zaprojektujemy. Drukujemy w różnych formatach. Podejmujemy się druku małych, jak i bardzo dużych ilości oraz na różnych rodzajach papieru. Klient może życzyć sobie druk na swoim papierze.

Wizytówki

Chętnie podejmiemy się wydruku Twoich wizytówek. Drukujemy projekty klienta, jak i na jego życzenie wizytówki możemy wcześniej zaprojektować. Zajmujemy się wydrukiem dużej, jak i małej ilości sztuk. Pomożemy dobrać Ci odpowiedni format oraz rodzaj papieru. Na życzenie klienta istnieje możliwość druku na jego papierze.

Ulotki

Oferujemy wydruk różnego rodzaju ulotek. Istnieje możliwość wcześniejszego ich zaprojektowania przez nas. Jednak klient śmiało może przekazać nam do druku swój projekt. Postaramy się, aby ulotki były jak najlepsze. Oferujemy druk małej i dużej ilości sztuk, na różnych rodzajach papieru i różnych formatach. Istnieje możliwość korzystania z papieru klienta.

Druk na płótnie

Drukowanie na płótnie to świetny pomysł na prezent lub na nowoczesną dekorację Twojego domu! Dzięki połączeniu wysokiej klasy płótna i nowoczesnej metody druku, otrzymasz piękny obraz! Zajmiemy się wydrukiem Twojego projektu, a jeśli zechcesz, chętnie sami zajmiemy się projektem.

Kalendarze

Na życzenie klienta drukujemy kalendarze. Jesteśmy otwarci na projekty od niego pochodzące. Istnieje opcja zaprojektowania przez nas takiego kalendarza. Wydruk swojego kalendarza to świetna opcja dla firm oraz znakomity pomysł na prezent!

Banery

Spraw, aby klienci zobaczyli Twoją firmę! Zainwestuj w baner! Jeśli chcesz, to pomożemy Ci go odpowiednio zaprojektować. Chętnie również zajmiemy się wydrukiem baneru Twojego projektu. Drukujemy banery w różnych formatach, w zależności od tego, czego oczekuje klient.